Wrocławskie warsztaty stylu II – fotorelacja

Wrocławskie warsztaty stylu II – fotorelacja

Ponownie przyjęliśmy zaproszenie do Wrocławia, by w uroczej Czekoladziarni przeprowadzić warsztaty stylu dla cudownych kobiet.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z grupowych warsztatów. Na warsztatach „Ja i moje kolory” – podczas analizy kolorystycznej – uczestniczki odkrywały swój typ urody i sprawdzały w jakich kolorach ich twarz wygląda najkorzystniej, a jakich powinny unikać. Na warsztatach „Ja i moja sylwetka” – po analizie sylwetki – uczyły się dopasowywać fason, krój, fakturę materiału do typu swojej figury, by podkreślać jej atuty i kamuflować ewentualne mankamenty. Natomiast na warsztatach „Potęga dodatków” uczyły się wiązać apaszki i szale, dobierać dodatki do swojej urody i typu sylwetki.

Wszystkie Panie bawiły się świetnie i wyszły bogatsze o nową wiedzę. Dziękujemy za zaproszenie i serdecznie pozdrawiamy organizatorów i uczestniczki!

Dorota Szcześniak-Kosiorek
info@dskconsulting.pl

Trener profesjonalnego wizerunku, etykiety biznesu, komunikacji i autoprezentacji z wieloletnim doświadczeniem. Doradca wizerunku osobistego, kolorysta. Założycielka grupy szkoleniowej DSK Consulting. Uczestnikom szkoleń, warsztatów i spotkań indywidualnych pomaga budować skuteczne marki osobiste, by osiągali lepsze rezultaty zawodowe i osobiste.