Szkolenie „Sztuka dyplomacji w biznesie” – referencje

Etykieta biznesu Dorota Szczesniak-Kosiorek Referencje

Szkolenie „Sztuka dyplomacji w biznesie” – referencje

Z cyklu chwalimy się…
Z przyjemnością przedstawiamy opinię o szkoleniu „Sztuka dyplomacji w biznesie”, które przeprowadziła Dorota Szcześniak-Kosiorek dla firmy Multimedia Polska S.A.:

Uczestnicy bardzo chwalili sobie bezpośredni kontakt z trenerem prowadzącym: Dorotą Szcześniak-Kosiorek, ciekawą formę prowadzonego szkolenia oraz bogactwo wniosków wyciągniętych po tym spotkaniu.

Wszystkim firmom, które chcą odróżnić się od konkurencji i zdobywać więcej Klientów poprzez profesjonalny wizerunek i styl komunikacji swoich pracowników i managerów proponujemy szkolenia skrojone na miarę. Tematy naszych szkoleń to m.in: profesjonalny wizerunek; dress code; savoir vivre; etykieta w biznesie; autoprezentacja oraz komunikacja.

Sztuka Dyplomacji w biznesie - DSK Experts
Dorota Szcześniak-Kosiorek
info@dskconsulting.pl

Trener profesjonalnego wizerunku, etykiety biznesu, komunikacji i autoprezentacji z wieloletnim doświadczeniem. Doradca wizerunku osobistego, kolorysta. Założycielka grupy szkoleniowej DSK Consulting. Uczestnikom szkoleń, warsztatów i spotkań indywidualnych pomaga budować skuteczne marki osobiste, by osiągali lepsze rezultaty zawodowe i osobiste.