Klienci o nas – opinie uczestniczek Konsultacji Indywidualnych

referencje Dorota Szcześniak-Kosiorek

Klienci o nas – opinie uczestniczek Konsultacji Indywidualnych

Indywidualne spotkania z Doradcą wizerunku to czas, w którym możesz spojrzeć na siebie oczami innych! Moda, ubiór to forma przekazu. Sposób wyrażania samego siebie. Zakres konsultacji zależy od Ciebie, możesz wybrać jeden moduł, dwa… lub zdecydować się na wszystkie. Mogą to być pojedyncze spotkania lub połączone w PAKIETY.

Referencje

„Konsultacje u Pani Doroty Szcześniak-Kosiorek to fachowy warsztat podstawowych umiejętności z zakresu stylizacji, które są niezbędne dla każdej kobiety pragnącej wyglądać elegancko i czuć się dobrze na co dzień i od święta. Pani Szcześniak-Kosiorek dostosowuje program konsultacji do indywidualnych potrzeb klientki i pomaga odkryć, bądź doprecyzować własny styl odpowiadający niepowtarzalnej urodzie i charakterowi każdej z nas. Większość kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak duży wpływ na nasz wygląd mają niuanse kolorystyczne w ubiorze i makijażu, centymetry w fasonach ubrań i technika makijażu dostosowana do indywidualnej urody. Dla mnie konsultacje u Pani Szcześniak-Kosiorek były pierwszym krokiem w kierunku doszlifowania własnego stylu. Zmiany były dyskretne, aczkolwiek na ich pozytywne rezultaty nie trzeba było długo czekać. Szczególną cechą konsultacji jest to, że przekazywana wiedza jest oparta również na zasadach savoir-vivre nieodzownych w tworzeniu eleganckiego wizerunku. Polecam z pełnym przekonaniem spotkanie z Panią Szcześniak-Kosiorek wszystkim Paniom”.
– Dominika

„Dziękuję za bardzo owocny dla mnie dzień 🙂 Cieszę się na wiosenne odświeżenie szafy. Sama nie doszłabym do tego, że jestem Wiosną i nadal błądziłabym wydając spore pieniądze na niekorzystne dla mnie kolory. Od teraz nie potrzebuję już chodzić na solarium. Jestem super zadowolona! Od poniedziałku biegam w pracy w moich nowych „geox-ach”, mimo, że mają wysoki obcas są bardzo wygodne. Miałam na sobie już jedną z koralowych bluzek, fajnie się komponuje z brązem i szarością. Wszystkim się ten kolor podoba. No i zaczynam od apaszek w moich kolorach, które są „lepsze” dla mnie, bardziej twarzowe. Bardzo podobam się mężowi w elegantszej wersji dżinsów, które z nowymi butami na obcasie bardzo wysmuklają nogi. Aktualnie czuję się trochę jak po psychoanalizie (bardzo przyjemnej psychoanalizie :-)), czuję, że harmonia wyglądu, kolorów i ubioru dobrze mi zrobi. Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ!”.
– Krystyna z Poznania

„Moje spotkanie z Dorotą zaczęło się od warsztatów stylu, które organizowała moja koleżanka. Już wtedy Dorota ujęła mnie z jednej strony swoim profesjonalizmem, z drugiej – taką ludzką wrażliwością, ciepłem i taktem. Spodobało mi się na tyle, że zdecydowałam się na kolejne spotkania, tym razem już indywidualne: przegląd szafy i wspólne zakupy. Dzięki Dorocie odkryłam, że zwykła bluzka, ale w dobrze dobranym kolorze i fajne dodatki potrafią zdziałać cuda. Bardzo mi się podobało to, że Dorota nic nie robiła na siłę, nie stworzyła sobie w głowie swojej wizji wizerunku mojej osoby, nie „przebrała” mnie, tylko pomogła wybrać to, w czym jednocześnie dobrze się czuję, ale też lepiej wyglądam – to cały czas jestem ja, tylko w takiej fajniejszej wersji. A mówienie, że ludzie wokół również zauważają taką przemianę, wcale nie jest chwytem marketingowym – to naprawdę tak działa! Jedno czego żałuję, to fakt, że nie zdecydowałam się na takie warsztaty wcześniej. Dorotko, bardzo, bardzo Ci dziękuję. Myślę, że to jedne z najlepiej wydanych pieniędzy w moim życiu, na pewno będą procentować – w sumie to mogę napisać, że już procentują w postaci świetnego samopoczucia :-)”.
– AK

„Już od pewnego czasu myślałam o skorzystaniu z profesjonalnej pomocy przy zmianie mojego wizerunku. Dorotę poleciła mi koleżanka i był to rzeczywiście świetny wybór. Najpierw przejrzałyśmy moją szafę, a Dorota przeprowadziła analizę kolorystyczną oraz analizę mojej sylwetki. Rzeczy, których nigdy nie nosiłam, odgrzebane gdzieś z dna szafy, w zaproponowanych przez Dorotę zestawach nabrały zupełnie nowego charakteru! Kolejnym krokiem były wspólne zakupy – Dorota zaproponowała kolory i fasony, których nigdy nie nosiłam, a okazuje się, że wyglądam nie tylko świetnie ale też bardzo dobrze i swobodnie się w nich czuję. No i te wszystkie komplementy, które słyszę co chwilę od męża, znajomych i kolegów z pracy. 🙂 Dorota podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie i jest przy tym taktowną i przesympatyczną osobą, tak że cały proces metamorfozy jest bezbolesny i bardzo przyjemny. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcieliby coś zmienić w swoim wizerunku, a nie bardzo wiedzą jak się do tego zabrać!”.
– Joanna

„Dorota, dziękuję za wskazówki, nowe ubrania sprawdzają się świetnie i wszyscy mnie komplementują w pracy (mąż zresztą też jest zachwycony). :)”.
– JW

„Dorota!!!! Dzięki Tobie czuję się świetnie!!! Rutyna odeszła, niepewność także. Czuję się atrakcyjna i dobrze ubrana. Miło też słyszeć od innych – wow jak ładnie wyglądasz!!!!! Bardzo Ci dziękuję za wszystkie wskazówki i pomoc. Marynara jest nieziemska!!! W dodatkach także czuje się bardzo dobrze!!!! Powiem Ci szczerze, że w życiu bym nie kupiła tylu trafionych rzeczy przez 2,5 godz. 🙂 Kolejne zakupy za jakieś 4-5 mies. Z pewnością zwrócę się do Ciebie!”.
– Jeszcze raz dziękuję, buziaki Justa

„Od kobiety, która dobrze mi życzy, dostałam wspaniały prezent – spotkanie „Ja i moje kolory” z mistrzynią stylu Dorotą Szcześniak-Kosiorek. Warsztat rozpoznawania typu urody i doboru kolorystyki, która na naszych oczach w „magiczny” sposób wydobywała walory i maskowała mankamenty mojej twarzy. Znalazłam swoje błękity, czerwienie, szarości, które mnie wysubtelniły i wygładziły, miałam również możliwość skontrastowania twarzy z odcieniami, w których stawałam się żółta i zmęczona. Wiem już, jakich barw szukać, a jakich unikać. W tej podróży towarzyszyła mi Dorota – empatycznie słuchając i subtelnie podpowiadając. Jako profesjonalna przewodniczka po wiedzy o wizerunku zaopatrzyła mnie także w podręczną pomoc – paletkę z kolorowymi materiałami do zabrania na zakupy i szukania w gąszczu ubrań i dodatków moich barw i odcieni. To spotkanie było dla mnie niezwykle cenną lekcją, jak rozwijać potencjalne piękno złożone w kobiecie. Praktyczna wiedza w życzliwych warunkach. Polecam – dla siebie i by dzielić się z innymi”.
– Aleksandra Nizioł, zima 🙂

Dorota Szcześniak-Kosiorek
info@dskconsulting.pl

Trener profesjonalnego wizerunku, etykiety biznesu, komunikacji i autoprezentacji z wieloletnim doświadczeniem. Doradca wizerunku osobistego, kolorysta. Założycielka grupy szkoleniowej DSK Consulting. Uczestnikom szkoleń, warsztatów i spotkań indywidualnych pomaga budować skuteczne marki osobiste, by osiągali lepsze rezultaty zawodowe i osobiste.