Warsztaty koloru i makijażu – fotorelacja

Warsztaty wizerunku i makijażu dskstyle.pl

Warsztaty koloru i makijażu – fotorelacja

Wieczorową porą, w przepięknym, malowniczym miejscu – Szkockie Ranczo k/Warszawy – miałyśmy przyjemność prowadzić warsztaty stylu dla działu HR pewnej korporacji. Nasze warsztaty makijażu i koloru były wplecione w dwudniowe szkolenie tego działu i były niespodzianką przygotowaną dla uczestniczek szkolenia przez ich przełożonych.

Podczas przerwy dyskretnie przearanżowałyśmy salę szkoleniową w atelier wizerunku. W pełnej gotowości czekałyśmy na niczego nieświadome uczestniczki.

 

Wielkie zdziwienie i zadowolenie malowało się na twarzach wchodzących do sali kobiet, które wracały z przerwy w zajęciach. Były przekonane, że czeka je dalszy ciąg szkolenia i merytoryczne prezentacje. Zamiast tego zaczęłyśmy od profesjonalnego demakijażu.

Ustalenia palety kolorystycznej każdej pani…

I oczywiście makijażu – hitu tego wieczoru!

Nasz zespół składał się z czterech wizażystek i jednej kolorystki.

30 kobiet i my. Dałyśmy radę! Uczestniczki były przeszczęśliwe. Miały wiele pytań, otrzymały dużo porad i wskazówek. Uwieńczeniem warsztatów była indywidualne sesja fotograficzna. A po warsztatach panie w pięknych makijażach udały się na kolację…

Serdecznie pozdrawiamy wszystkie uczestniczki!

 

Dorota Szcześniak-Kosiorek
info@dskconsulting.pl

Trener profesjonalnego wizerunku, etykiety biznesu, komunikacji i autoprezentacji z wieloletnim doświadczeniem. Doradca wizerunku osobistego, kolorysta. Założycielka grupy szkoleniowej DSK Consulting. Uczestnikom szkoleń, warsztatów i spotkań indywidualnych pomaga budować skuteczne marki osobiste, by osiągali lepsze rezultaty zawodowe i osobiste.