Warsztaty „Ja i moja sylwetka” – referencje

Referencje Warsztaty stylu Dorota_Szczesniak-Kosiorek

Warsztaty „Ja i moja sylwetka” – referencje

Z cyklu chwalimy się…
Z przyjemnością przedstawiamy opinię o szkoleniu „Ja i moja sylwetka”, które przeprowadziła Dorota Szcześniak-Kosiorek dla firmy Mary Kay:

Warsztaty diametralnie zmieniły naszą samoocenę, ułatwiły dokonanie zestawień odzieżowych, wyłoniły z naszych sylwetek mocne strony. Po zajęciach zauważyłam dużą zmianę w moim zespole sprzedażowym, zarówno w stylu ubierania się, jak i w podejściu do biznesu osobistego.

Wszystkim firmom, które chcą odróżnić się od konkurencji i zdobywać więcej Klientów poprzez profesjonalny wizerunek i styl komunikacji swoich pracowników i managerów proponujemy szkolenia skrojone na miarę. Tematy naszych szkoleń to m.in: profesjonalny wizerunek; dress code; savoir vivre; etykieta w biznesie; autoprezentacja oraz komunikacja.

Dorota Szcześniak-Kosiorek opinie klientów o warsztatach stylu
Dorota Szcześniak-Kosiorek
info@dskconsulting.pl

Trener profesjonalnego wizerunku, etykiety biznesu, komunikacji i autoprezentacji z wieloletnim doświadczeniem. Doradca wizerunku osobistego, kolorysta. Założycielka grupy szkoleniowej DSK Consulting. Uczestnikom szkoleń, warsztatów i spotkań indywidualnych pomaga budować skuteczne marki osobiste, by osiągali lepsze rezultaty zawodowe i osobiste.