Tajemnice dobrego wyglądu – fotorelacja

Tajemnice dobrego wyglądu – fotorelacja

Pod patronatem EMCC odbywają się cykliczne spotkania w ramach „Restauracji Osobowości”, podczas których ciekawi ludzie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Na jedno z nich została zaproszona Dorota Szcześniak-Kosiorek by przeprowadzić szkolenie „Tajemnice dobrego wyglądu”.

Pogoda była niesprzyjająca, padał deszcz, a mimo to uczestnicy dopisali i przybyli głodni wiedzy. Pytaniom nie było końca i nawet przerwa przerodziła się w kontynuację szkolenia i rozmowy na temat wyglądu.

Szkolenie dotyczyło wizerunku zarówno pań, jak i panów. Omówiliśmy ABC damskiej i męskiej elegancji. Każdy uczestnik miał okazję sprawdzić jakim jest kolorystycznym typem urody, a Panowie ćwiczyli wiązanie krawatów…

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Za wykonanie zdjęć ogromnie dziękujemy Asi i Marcinowi.

Dorota Szcześniak-Kosiorek
info@dskconsulting.pl

Trener profesjonalnego wizerunku, etykiety biznesu, komunikacji i autoprezentacji z wieloletnim doświadczeniem. Doradca wizerunku osobistego, kolorysta. Założycielka grupy szkoleniowej DSK Consulting. Uczestnikom szkoleń, warsztatów i spotkań indywidualnych pomaga budować skuteczne marki osobiste, by osiągali lepsze rezultaty zawodowe i osobiste.