Szkolenie „Stylizacja do pracy” – referencje

Referencje Warsztaty stylu Dorota_Szczesniak-Kosiorek

Szkolenie „Stylizacja do pracy” – referencje

Z cyklu chwalimy się…
Z przyjemnością przedstawiamy opinię o szkoleniu „Stylizacja do pracy”, które przeprowadziła Dorota Szcześniak-Kosiorek dla firmy Lyreco Polska SA:

Polecam wszystkim kobietom, tym młodym i tym bardziej dojrzałym, warsztaty w DSK Consulting. Dorota Szcześniak-Kosiorek między wierszami uświadomi Ci, że kiedy dobrze wyglądasz to masz dobre samopoczucie i jesteś bardziej pewna siebie.

Wszystkim firmom, które chcą odróżnić się od konkurencji i zdobywać więcej Klientów poprzez profesjonalny wizerunek i styl komunikacji swoich pracowników i managerów proponujemy szkolenia skrojone na miarę. Tematy naszych szkoleń to m.in: profesjonalny wizerunek; dress code; savoir vivre; etykieta w biznesie; autoprezentacja oraz komunikacja.

DSK Experts warsztaty indywidualne dla biznesu
Dorota Szcześniak-Kosiorek
info@dskconsulting.pl

Trener profesjonalnego wizerunku, etykiety biznesu, komunikacji i autoprezentacji z wieloletnim doświadczeniem. Doradca wizerunku osobistego, kolorysta. Założycielka grupy szkoleniowej DSK Consulting. Uczestnikom szkoleń, warsztatów i spotkań indywidualnych pomaga budować skuteczne marki osobiste, by osiągali lepsze rezultaty zawodowe i osobiste.