Szkolenie „Etykieta, wizerunek i relacje w biznesie” – referencje

Etykieta biznesu Dorota Szczesniak-Kosiorek Referencje

Szkolenie „Etykieta, wizerunek i relacje w biznesie” – referencje

Z cyklu chwalimy się…
Z przyjemnością przedstawiamy opinię o szkoleniu „Etykieta, wizerunek i relacje w biznesie”, które przeprowadziła Dorota Szcześniak-Kosiorek w ramach projektu „Akademia BTC – zarządzanie i bezpieczeństwo IT :

W opinii uczestników szkoleń, wykładowca wykazała się wysokim profesjonalizmem, jak i doskonałymi umiejętnościami interpersonalnymi, pozwalającymi na uzyskanie relacji z uczestnikami na najwyższym poziomie.

Wszystkim firmom, które chcą odróżnić się od konkurencji i zdobywać więcej Klientów poprzez profesjonalny wizerunek i styl komunikacji swoich pracowników i managerów proponujemy szkolenia skrojone na miarę. Tematy naszych szkoleń to m.in: profesjonalny wizerunek; dress code; savoir vivre; etykieta w biznesie; autoprezentacja oraz komunikacja.

Referencje dla DSK Consulting Akademia BTC
Dorota Szcześniak-Kosiorek
info@dskconsulting.pl

Trener profesjonalnego wizerunku, etykiety biznesu, komunikacji i autoprezentacji z wieloletnim doświadczeniem. Doradca wizerunku osobistego, kolorysta. Założycielka grupy szkoleniowej DSK Consulting. Uczestnikom szkoleń, warsztatów i spotkań indywidualnych pomaga budować skuteczne marki osobiste, by osiągali lepsze rezultaty zawodowe i osobiste.