Szkolenie „Etykieta biznesu” – referencje

Etykieta biznesu Dorota Szczesniak-Kosiorek Referencje

Szkolenie „Etykieta biznesu” – referencje

Z cyklu chwalimy się…
Z przyjemnością przedstawiamy opinię o szkoleniu „Etykieta biznesu”, które przeprowadziła Dorota Szcześniak-Kosiorek dla studentów Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie :

Pani Dorota to trener z olbrzymią wiedzą, pasją i indywidualnym podejściem do każdego uczestnika. Jej wiedza, doświadczenie oraz poczucie stylu sprawiają, że uczestnicy mają szersze spojrzenie na to, jak ważny jest odpowiedni dress code w pracy i w biznesie. Pani Dorota Szcześniak-Kosiorek jest przy tym osobą tak sympatyczną, pełną ciepła i wrodzonej elegancji, co sprawia iż jest swoją własną wizytówką.

Uczestnicy szkolenia „Etykieta biznesu” uczyli się m.in. budowania relacji w biznesie w różnych sytuacjach, także podczas bizneslunchu. Relację z tych praktycznych zajęć podczas lunchu w restauracji można zobaczyć tutaj.

Wszystkim firmom, które chcą odróżnić się od konkurencji i zdobywać więcej Klientów poprzez profesjonalny wizerunek i styl komunikacji swoich pracowników i managerów proponujemy szkolenia skrojone na miarę. Tematy naszych szkoleń to m.in: profesjonalny wizerunek; dress code; savoir vivre; etykieta w biznesie; autoprezentacja oraz komunikacja.

Referencje dla DSK Consulting - biznes lunch i profesjonalny wizerunek
Dorota Szcześniak-Kosiorek
info@dskconsulting.pl

Trener profesjonalnego wizerunku, etykiety biznesu, komunikacji i autoprezentacji z wieloletnim doświadczeniem. Doradca wizerunku osobistego, kolorysta. Założycielka grupy szkoleniowej DSK Consulting. Uczestnikom szkoleń, warsztatów i spotkań indywidualnych pomaga budować skuteczne marki osobiste, by osiągali lepsze rezultaty zawodowe i osobiste.