Szkolenie „Dress code w pracy” – referencje

Referencje Dress Code Dorota Szczesniak-Kosiorek

Szkolenie „Dress code w pracy” – referencje

Z cyklu chwalimy się…
Z przyjemnością przedstawiamy opinię o szkoleniu DRESS CODE W PRACY – PRAKTYCZNE ZASADY STYLU W BIZNESIE, które przeprowadziła Dorota Szcześniak-Kosiorek dla firmy SAS INSTITUTE Sp. z o.o.:

Uczestnicy szczególnie docenili proste, jasno sformułowane wskazówki dotyczące profesjonalnego wizerunku oraz informacje o najczęściej popełnianych błędach w doborze stroju. Wysoko ocenili również sama prowadzącą. Uczestnikom podobał się sposób prowadzenia zajęć i interakcja z publicznością.

Wszystkim firmom, które chcą odróżnić się od konkurencji i zdobywać więcej Klientów poprzez profesjonalny wizerunek i styl komunikacji swoich pracowników i managerów proponujemy szkolenia skrojone na miarę. Tematy naszych szkoleń to m.in: profesjonalny wizerunek; dress code; savoir vivre; etykieta w biznesie; autoprezentacja oraz komunikacja.

Referencje SASInstitute Dress code w pracy dskexperts.pl
Dorota Szcześniak-Kosiorek
info@dskconsulting.pl

Trener profesjonalnego wizerunku, etykiety biznesu, komunikacji i autoprezentacji z wieloletnim doświadczeniem. Doradca wizerunku osobistego, kolorysta. Założycielka grupy szkoleniowej DSK Consulting. Uczestnikom szkoleń, warsztatów i spotkań indywidualnych pomaga budować skuteczne marki osobiste, by osiągali lepsze rezultaty zawodowe i osobiste.