Szkolenie „DRESS CODE” – referencje

Referencje Dress Code Dorota Szczesniak-Kosiorek

Szkolenie „DRESS CODE” – referencje

Z cyklu chwalimy się…
Z przyjemnością przedstawiamy opinię o szkoleniu „DRESS CODE”, które przeprowadziła Dorota Szcześniak-Kosiorek dla serwisu PUBLICZNI.PL :

Uczestnicy konferencji bardzo dobrze ocenili warsztaty, ponieważ były one prowadzone w interesujący sposób przy zaangażowaniu całej grupy. Wskazówki trenerki pokazały jak w prosty sposób skomponować ciekawy, ale i elegancki stój do pracy.

Wszystkim firmom, które chcą odróżnić się od konkurencji i zdobywać więcej Klientów poprzez profesjonalny wizerunek i styl komunikacji swoich pracowników i managerów proponujemy szkolenia skrojone na miarę. Tematy naszych szkoleń to m.in: profesjonalny wizerunek; dress code; savoir vivre; etykieta w biznesie; autoprezentacja oraz komunikacja.

Sekretarki i asystentki- szkolenia DSK Consulting Publiczni.pl
Referencje dla DSK Consulting publiczni.pl
Dorota Szcześniak-Kosiorek
info@dskconsulting.pl

Trener profesjonalnego wizerunku, etykiety biznesu, komunikacji i autoprezentacji z wieloletnim doświadczeniem. Doradca wizerunku osobistego, kolorysta. Założycielka grupy szkoleniowej DSK Consulting. Uczestnikom szkoleń, warsztatów i spotkań indywidualnych pomaga budować skuteczne marki osobiste, by osiągali lepsze rezultaty zawodowe i osobiste.