Szkolenie business lunch – fotorelacja

Szkolenie business lunch – fotorelacja

W sobotę gościliśmy w Szczecinie, gdzie dla słuchaczy studiów podyplomowych Executive MBA Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu mieliśmy przyjemność przeprowadzić, wraz z firmą LBC, zajęcia „Business lunch – praktyczne szkolenie w restauracji„, które były uwieńczeniem bloku „Etykieta w biznesie”.

Szkolenie było połączeniem pokazu i praktyki. Uczestnicy mogli zobaczyć zarówno jak nie powinno się jeść, jakie zachowania przy stole nie mogą mieć miejsca, jak i te właściwe: zachowanie, postawę, sposób jedzenia. Następnie, samodzielnie – pod czujnym okiem naszego eksperta Doroty Szcześniak-Kosiorek – ćwiczyli podczas posiłku. Jednym z trudniejszych wyzwań okazało się eleganckie zjedzenie ryby podanej w całości oraz banana 🙂

W trakcie szkolenia omawialiśmy również cele biznesowego spotkania przy stole, sztukę zamawiania i płacenia rachunku oraz „small talk”.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Było poważnie i wesoło, jedne potrawy łatwiejsze, inne trudniejsze, ale na pewno było bardzo smacznie!

 

Dorota Szcześniak-Kosiorek
info@dskconsulting.pl

Trener profesjonalnego wizerunku, etykiety biznesu, komunikacji i autoprezentacji z wieloletnim doświadczeniem. Doradca wizerunku osobistego, kolorysta. Założycielka grupy szkoleniowej DSK Consulting. Uczestnikom szkoleń, warsztatów i spotkań indywidualnych pomaga budować skuteczne marki osobiste, by osiągali lepsze rezultaty zawodowe i osobiste.