Konferencja Sukces na Start – podziękowania i referencje

referencje Dorota Szcześniak-Kosiorek

Konferencja Sukces na Start – podziękowania i referencje

9 marca 2012 DSK Consulting patronowało Konferencji Sukces na Start pt. „PR osobisty Kobiety Sukcesu”. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 kobiet. Po konferencji otrzymaliśmy podziękowania dla naszego eksperta Doroty Szcześniak-Kosiorek za udział w panelu dyskusyjnym.

Jest nam bardzo miło czytając te słowa, gdyż celem DSK Consulting jest przyczynianie się do rozwoju kobiet, zwiększania ich wiary w siebie i swoje możliwości. Dziękujemy organizatorom za umożliwienie realizacji naszych celów i za zaproszenie do udziały w tym przedsięwzięciu!

W kolejnych dniach po konferencji, Dorota Szcześniak-Kosiorek poprowadziła dwa szkolenia „Dress code – tajemnice profesjonalnego wizerunku” oraz „Komfort i pewność w codziennych sytuacjach w pracy” za które otrzymała poniższe referencje.

Fotorelację z wydarzenia można obejrzeć tutaj.

 

Dorota Szcześniak-Kosiorek
info@dskconsulting.pl

Trener profesjonalnego wizerunku, etykiety biznesu, komunikacji i autoprezentacji z wieloletnim doświadczeniem. Doradca wizerunku osobistego, kolorysta. Założycielka grupy szkoleniowej DSK Consulting. Uczestnikom szkoleń, warsztatów i spotkań indywidualnych pomaga budować skuteczne marki osobiste, by osiągali lepsze rezultaty zawodowe i osobiste.