Klienci o nas – opinie uczestniczek Warsztatów Stylu

Warsztaty dla kobiet Dorota Szczesniak-Kosiorek Referencje

Klienci o nas – opinie uczestniczek Warsztatów Stylu

Dziś dzielimy się z Wami opiniami uczestniczek Warsztatów Stylu, które prowadzi Dorota Szcześniak-Kosiorek. Na warsztatach Panie dowiadują się jaki jest ich typ urody oraz w jakiej gamie kolorystycznej będą wyglądały najkorzystniej. Te spotkania odmieniły już nie jedną kobietę – postrzeganie samej siebie, świadomość, że niewielka zmiana może odjąć 10 lat i sprawić, że twarz wygląda na wypoczętą, a cera prezentuje się świeżo i świetliście.

„Dorotko, swoimi warsztatami stylu ukazałaś nam, Paniom po 40-tce jaśniejszą stronę życia (i to dosłownie). O niczym innym nie mówimy jak tylko o porach roku, typach sylwetki, wymieniamy się ubraniami, umawiamy na wspólne zakupy. Teraz patrzę na ulicy na innych i widzę kolory, a zakupy ubraniowe nareszcie nie są dla mnie katorgą. Podręczny próbnik z tkaninami to strzał w dziesiątkę. Już nie ma przypadkowych, nietrafionych zakupów. A tylu komplementów, jak przez ostatni tydzień dawno nie słyszałam. Po stokroć dziękuję i mam nadzieję, że do zobaczenia za jakiś czas”.
Ewa Śliwińska

 

„Dorotko, bardzo serdecznie dziękuję za miłe spotkanie i owocnie spędzony czas. Wszystkie uczestniczki warsztatów podzielają moją opinię, że było profesjonalnie, konkretnie, praktycznie i indywidualnie. Są też już pierwsze odgłosy, od osób które słyszały, że było super i chętnie zapiszą się na raz następny”.
Pozdrawiam bardzo serdecznie i jeszcze raz dziękuję,
Jola

 

„Dorotko, podczas warsztatów bardzo podobało mi się Twoje podejście do osób, Twoja delikatność i szacunek wobec preferencji innych. Nie narzucasz, ale sugerujesz jak zmienić, dodać jakiś element, by np. ulubiony kolor wkomponować w kolorystykę danej osoby. To ważne, niewiele z nas stać na to, by wymienić całą garderobę. Cenię w Twojej pracy to, że wykorzystujesz pracę w grupie i dzięki temu takie spotkanie ma szansę pomóc każdej kobiecie przezwyciężyć jej lęki, bariery. Najbardziej jednak cenię to, że pokazujesz jak się ubierać z klasą: to, że podkreślasz, że dekolt, spódniczka powinna mieć odpowiednią długość, by kobieta wyglądała jak dama. Moda proponuje często coś zupełnie innego. Za to przesłanie jestem Ci szczególnie wdzięczna. Mam nadzieję, że panie uwierzą, że mogą wyglądać kobieco i pięknie nawet wtedy, gdy niewiele jest odsłonięte. Mam tez nadzieję, że spotkanie z Tobą będzie pobudzało panie do wyjścia ze swoich kryjówek”.
Emilia

 

Kilka opinii uczestniczek grupowych warsztatów stylu:

„Warsztaty dały mi większą samoświadomość na temat tego, w czym mi jest ładniej”.

 

„Podobała mi się atmosfera, profesjonalizm, dało się odczuć, że Dorotka posiada wiedzę o tym, czym się z nami dzieli”.

 

„Dorota jest bardzo taktowna i przekazywała swoje uwagi w taki sposób, aby nikt nie poczuł się dotknięty, ale aby konstruktywne wnioski wyciągnąć na przyszłość”.

 

„Przekonałam się do spódnic. Do niektórych kolorów również się przekonałam, ponieważ mieszczą się one w palecie barw odpowiedniej do mojego typu”.
„Nigdy bym nie sięgnęła po ubrania kolorystyce Lata, bo sądziłam, że może są za blade dla mnie. Po spotkaniu ze stylizacji przekonałam się, że tak nie jest. Kolory z mojej palety podkreślają moją urodę, a nie dominują”.

 

„Nie miałam świadomości, że niektóre kolory sprawiają np. że mam żółtą twarz i nie wyglądam korzystnie”.

 

„Niedawno przypadkowo weszłam do sklepu i kupiłam bluzkę, której wcześniej (bez wiedzy o kolorach) na 100% bym nie kupiła”.„Dziękuję za profesjonalne szkolenie w miłej i przyjaznej atmosferze”.
Pozdrawiam, Paulina Gibasiewicz

 

„Dorotko, Twoje porady zmieniły moje spojrzenie na moją garderobę i coraz częściej słyszę komplementy :-)”.
Dziękuję Iza

 

„Dorota, chciałam Ci bardzo podziękować za ten nasz warsztat. Było niesamowicie. Wielkie dzięki za cenne uwagi i w ogóle za to co sobą wnosisz. Dla mnie to był wyjątkowy czas i wiele zaczyna się zmieniać 🙂 Zmieniłam kolor włosów, odcienie kosmetyków, zaczęłam nosić wiosenne zielenie, które znalazłam w szafie. Ogólnie ożywiłam siebie 🙂 i niektórzy ludzie nie mogą się nadziwić i napatrzeć. Czuję się bardzo dobrze, jakaś taka lżejsza, bardziej promienna. Wszystko dzięki Tobie i Twojemu entuzjazmowi i wdziękowi oraz delikatności z jaką przekazałaś nam czasami nie łatwe informacje”.
Jeszcze raz bardzo dziękuję Daria

 

„Z podziwem patrzyłam jak pani Dorota cierpliwie, przez cały dzień (na stojąco!) pracuje z nami nad analizą kolorystyczną i doborem fasonów. Robiła to z ogromnym wyczuciem i życzliwością dla nas, niejednokrotnie skrępowanych swoim „wystąpieniem” przed lustrem. Do końca nie okazywała zmęczenia, wprost przeciwnie – zaangażowanie, byśmy na co dzień były piękniejsze. To spotkanie było dla mnie bardzo inspirujące, odkryłam, że moje szarobure ubrania niekoniecznie służą mojemu dobremu wyglądowi, a w nowych kolorach poczułam się promienniej – w kolorach klasycznej wiosny ogrania mnie taka miła jasność;) Czuje się przy tym trochę jak inna osoba, co w połączeniu z innymi zmianami w moim życiu stworzyło nową jakość, dobrze się uzupełniło i pozwoliło jakby stać się „na nowo”. Po warsztacie sama się sobie dziwiłam, bo nie sądziłam, że mnie to tak pozytywnie wciągnie i zachęci do zmian, które odczuwam jako coś więcej niż tylko zmiana koloru bluzki… Myślę, że stało się tak za sprawą sposobu pracy i samej osoby pani Doroty, jej spokoju, dobra, wiedzy i doświadczenia, którymi hojnie nas obdarzyła. Za co jej serdecznie dziękuję i mam nadzieję na kolejne konsultacje wkrótce”.
Rudzia

 

„Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Panią Dorotę Szcześniak-Kosiorek – warsztaty z zakresu sztuki ubierania się. Pani Dorota jest absolutną profesjonalistką w swojej dziedzinie. Potrafi w jasny, prosty a zarazem interesujący sposób przedstawić kobiece sylwetki i wizualne „sztuczki” z nimi związane. Myślę że nie każdy trener posiada tak wyjątkowy dar przekazania klientce uwag i wskazówek jak pani Dorota. To nie sztuka powiedzieć komuś, że ma krótkie nogi albo szerokie ramiona, ale sztuką jest spojrzenie na sylwetkę jako całość i wydobycie z niej jak najlepszych elementów. Tego właśnie czasem same nie jesteśmy w stanie zrobić. I tu właśnie Pani Dorota wychodzi z pomocną dłonią. Pomoże każdej kobiecie wydobyć i podkreślić jej piękno – strojem, biżuterią, dodatkami. Uważam że warto poświęcić czas dla siebie, spojrzeć na własną sylwetkę troszkę krytycznym okiem i zacząć rewolucjonizować swoją szafę, a zarazem i zrewolucjonizować siebie. W każdej z nas kryje się piękno warte odkrycia i podkreślenia”.
Anna

 

„Zajęcia z Dorotą to czas odkrywania piękna w sobie. Fascynująca podróż przez barwy, desenie i kształty. Każdej kobiecie polecam takie spotkanie. Jak dobrze jest wiedzieć, że odpowiednia długość spódnicy może wydobyć piękno z każdych nóg”.
Izabela Antosiewicz
Niezależna Dyrektor Sprzedaży Mary Kay

 

„Warsztaty z Dorotą bardzo dużo wniosły do mojego poglądu na temat własnej osoby. Staram się wprowadzać wszystkie jej rady dotyczące ubioru. Oczywiście od razu nie mogę wymienić całej szafy, ale małymi kroczkami ku temu zmierzam. No i co najważniejsze od spotkania z Dorotą chodzę tylko w butach na obcasie (co przedtem było nie do pomyślenia) :-). Dorota pomogła mi uwierzyć w siebie, no i dała ogromnego „kopa” do dbania o siebie”.
Bardzo dziękuję.
Joanna Cordoba
Kierownik Działu M.I.C.E. www.wezyrholidays.pl

 

„Doroto, bardzo się cieszę, że mogłam Ciebie poznać osobiście. Cieszę się również, że choć przez chwilkę mogłam „korzystać” z Twojego zaplecza zawodowego przepełnionego profesjonalizmem”.
Marzena Sławińska

 

„Dorotko, udział w warsztatach przez Ciebie prowadzonych to była super sprawa!!! W trakcie dowiedziałam się wielu nowych rzeczy z dziedziny stylizacji, kolorystyki i dobierania dodatków, a także identyfikacji typu sylwetki. Kiedy określiłaś mój typ sylwetki – jako klepsydry to mało nie upadłam z wrażenia :)! Wiele Twoich rad i wskazówek pomogło mi na nowo odnaleźć kobiecość…(wiem, że to brzmi banalnie, ale jakże prawdziwie w przypadku mojej osoby!) Podsumowując, uważam, że takie spotkanie ze stylistą przyda się każdej kobiecie!!! Odkrywa nowe lądy – naprawdę!!!:)) Ja jestem bardzo zadowolona, choć czasami mam chwile zwątpienia i myślę sobie: „Boże, nie! ja nie potrafię nic do siebie dobrać…” ale z drugiej strony wiem, że do wszystkiego trzeba dochodzić krok po kroczku i może to zająć jednym mniej innym więcej czasu…Najważniejsze żeby mieć odpowiednie wskazówki i dobrego nauczyciela – a ja właśnie na Twoich warsztatach to otrzymałam!!! Zachęcam wszystkie Panie: jak tylko będziecie miały możliwość to nie tyle, że należy, ale wręcz TRZEBA skorzystać i wybrać się na spotkanie z Dorotą!!!”.
Anka Nowakowska

 

„Cuda się zdarzają – tak bym określiła moje warsztaty z Dorotą Szcześniak-Kosiorek. Wydawało mi się, że wszystko już wiem lub przynajmniej o wszystkim słyszałam w sprawie stylizacji sylwetki. Na warsztatach z Dorotą okazało się, że nie. Dorota pokazała wiele wspaniałych przykładów – nie tylko w teorii, ale w praktyce – jak wyglądać jeszcze świetniej. Wzięła mnie po prostu „pod lupę”. Dzięki Dorotce, wiem jak ukryć, to co mi się mniej podoba i jak podkreślić, to, czym chcę się pochwalić. Zmiany zostały zauważone również w moim otoczeniu. Nikt nie wie, co się zmieniło, ale pytają, co ja znowu zmieniłam, że wyglądam jeszcze lepiej. Dorota to świetny fachowiec. Już nie mogę się doczekać naszej dalszej współpracy – na pewno będzie bardzo owocna”.
Dziękuję
Katarzyna Szulim

 

„Świetne, profesjonalne szkolenia. W bardzo miłej atmosferze. Ciekawy sposób prezentacji. Wiele cennych i praktycznych porad”.
Polecam serdecznie
Anna Berlińska

 

„Polecam wszystkim kobietom, tym młodym i tym bardziej dojrzałym, warsztaty prowadzone przez Dorotę. Dorota doradzi co zmienić, co poprawić w sposobie ubierania od bielizny po buty, żeby dobrze wyglądać.  Dorota między wierszami uświadomi Ci, że kiedy dobrze wyglądasz to masz dobre samopoczucie i jesteś bardziej pewna siebie. Pokaże też jak postrzegają Cię inne osoby i jak spojrzeć na siebie z dystansem. A z ekonomicznego punktu widzenia uchroni Cię przed kolejnymi nietrafionymi zakupami”.
Joanna Woźniak
Lyreco Polska S.A.

 

„Warsztaty wizerunku i stylizacji przyczyniły się do korzystnej metamorfozy mojej osoby. Profesjonalne porady Doroty sprawiły, że zaczęłam gustownie dobierać fasony, kolory i dodatki, co również zauważyły osoby, z którymi współpracuję. Nauczyłam się jak podkreślać atuty i maskować „niedoskonałości” (chociażby przy pomocy przeróżnych dodatków, a to nie wymaga wymiany całej szafy). Tak pozytywna zmiana wizerunku przyczyniła się do wzmocnienia poczucia wartości i dodała mi pewności siebie. Dzięki spotkaniu z Dorotą, czuję się bardziej profesjonalna, wiarygodna i kobieca. Gorąco polecam! Wyjątkowe warsztaty dla wyjątkowych kobiet. Urzekło mnie dyskretne i personalistyczne podejście Doroty do klienta”.
Agnieszka Luzarska
Niezależna Dyrektor Sprzedaży

 

„Ogromnie się cieszę, że miałam możliwość wzięcia udziału w szkoleniu „Stylizacja na co dzień”, przeprowadzonym przez firmę DSK Consulting. Właścicielka firmy, pani Dorota jest swoją własną wizytówką w pełnym tego słowa znaczeniu, piękna kobieta o pięknym, spójnym wizerunku, od razu wzbudza zaufanie i wiarę w to, że jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Oka nie można oderwać od wysmakowanych szczegółów jej ubioru, wszystko perfekt od a do z. Sposób przekazu wiedzy jest równie spójny jak jej wizerunek – jasno, klarownie tłumaczy co z czym i dlaczego, daje cenne, proste wskazówki. Bardzo jest skoncentrowana na potrzebach klienta – on jest na pierwszym planie, najważniejszy na świecie. Ja po wyjściu ze szkolenia przetrząsnęłam swoją szafę i znalazłam w niej pełno inspiracji oraz wykorzystałam kilka podanych przez nią trików do odświeżenia mojej garderoby i spojrzenia na siebie z innej strony pod kątem własnej kreacji ubraniowej. Kontakt z taką profesjonalistką polecam każdemu – najlepsze warsztaty w tym zakresie na jakich byłam!”.
Katarzyna Kuziemska
Niezależna Dyrektor Sprzedaży www.marykay.pl

 

„Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach ze stylizacji prowadzonych przez Dorotę Szcześniak-Kosiorek. Na których Dorota podzieliła się z nami swoimi profesjonalnymi spostrzeżeniami. Jak również indywidualnie dobierała stroje, w których nasze wcześniej scharakteryzowane sylwetki wyglądają najkorzystniej. Jestem osobą, która sporo wie na temat stylizacji i doboru stroju, jednak na tych warsztatach dowiedziałam się jeszcze więcej. Bardzo dziękuję Dorotko i jak najbardziej polecam takie zajęcia, każdemu”.
Pozdrawiam

 

„Dorotko – dziękuję bardzo. To było fantastyczne szkolenie, a mam porównanie. Jesteś świetna”.
Katarzyna

Zapraszamy na grupowe Warsztaty Stylu! Z nami poznasz swój typ urody podczas analizy kolorystycznej, dowiesz się które fasony są najlepsze dla Twojej sylwetki, nauczysz się dobierać dodatki, wykonywać makijaż, poruszać się z gracją i zdrowo odżywiać.

Dorota Szcześniak-Kosiorek
info@dskconsulting.pl

Trener profesjonalnego wizerunku, etykiety biznesu, komunikacji i autoprezentacji z wieloletnim doświadczeniem. Doradca wizerunku osobistego, kolorysta. Założycielka grupy szkoleniowej DSK Consulting. Uczestnikom szkoleń, warsztatów i spotkań indywidualnych pomaga budować skuteczne marki osobiste, by osiągali lepsze rezultaty zawodowe i osobiste.