KLIENCI O NAS – kurs Analiza kolorystyczna

Kurs analiza kolorystyczna DSK Academy Rekomendacje

KLIENCI O NAS – kurs Analiza kolorystyczna

W ramach marki DSK Academy organizujemy szkolenia dla stylistów ubioru, kolorystów i wizażystów. Po każdej edycji kuru spotykamy się z bardzo pozytywnym feedbackiem od naszych uczestników. Poniżej prezentujemy kilka wybranych opinii o szkoleniu „Kurs analiza Kolorystyczna dla Profesjonalistów” i o prowadzącej – Dorocie Szcześniak-Kosiorek.

„Kurs Analiza kolorystyczna pozwolił mi uporządkować dotychczasową teorię na temat typów urody. Dorota dzieli się swoją wiedzą w bardzo przystępny sposób. Jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie. Kurs przeprowadzony jest w sposób profesjonalny. Otrzymałam dużo ciekawych wskazówek oraz materiałów szkoleniowych. Jeszcze raz bardzo dziękuję”.

– Renata, uczestniczka kursu dla profesjonalistów ANALIZA KOLORYSTYCZNA

„Polecam kurs Analiza Kolorystyczna u Doroty Szcześniak-Kosiorek. Dużo wiedzy teoretycznej, pyszne cukierki, ogrom praktyki i ćwiczeń. Pani Dorota dzieli się też swoim doświadczeniem, opowiada o nietypowych sytuacjach, cały czas daje wskazówki, wyczula na pracę z klientem/klientką. Myślę, że dla każdej uczestniczki kursu było dużo odkryć i zaskoczeń, w niektórych przypadkach mój świat kolorów został totalnie przewrócony do góry nogami. Cały czas jestem pod wrażeniem”.

– Alla – uczestniczka kursu dla profesjonalistów ANALIZA KOLORYSTYCZNA


Zaciekawił Cię kurs? Chcesz poznać na czym polega praca kolorysty i stylisty ubioru oraz zdobyć nowy zawód?
Sprawdź pełną ofertę kursów na stronie Professional School of Style DSK Academy.

„Dziękuję za tak wspaniały kurs! Za fachowo przedstawioną wiedzę, za rady i wskazówki, za cierpliwość i motywację. Cały czas jestem podekscytowana”.

– Anna, uczestniczka kursu dla profesjonalistów ANALIZA KOLORYSTYCZNA

„Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie „Analiza kolorystyczna dla Profesjonalistów” i moja ocena tego kursu jest bardzo pozytywna. Swobodna, niekrępująca atmosfera stworzyła idealne warunki do przyswojenia ogromnej dawki wiedzy, a możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce pozwoliła na zdobycie niezbędnej dla profesjonalnego kolorysty pewności i wiary we własne umiejętności. Serdecznie polecam”.

– Alina, uczestniczka indywidualnego kursu dla profesjonalistów ANALIZA KOLORYSTYCZNA

„Wspaniały kurs, odmienia postrzeganie siebie i innych. Odkryłyśmy, jak fascynująca może być zabawa kolorami, pani Dorota umie do niej zachęcić i zainspirować. Wszystkie dziewczyny wyszły po kursie uśmiechnięte z nastawieniem zrobić porządki w szafie. Każda myślała, że posiada ubrania, w których wygląda „całkiem nieźle”, ale na szkoleniu same się przekonałyśmy, że istnieją kolory, w których będziemy wyglądały „olśniewająco”. To były magiczne odkrycia, polecam!”

– Ala, uczestniczka kursu dla profesjonalistów ANALIZA KOLORYSTYCZNA

„Jeszcze raz dziękuję za kurs, jestem bardzo zadowolona z jakości, będę polecała znajomym :)”

– Katarzyna, uczestniczka kursu dla profesjonalistów ANALIZA KOLORYSTYCZNA

„Miałam niewątpliwą przyjemność uczestniczenia w indywidualnym szkoleniu z zakresu analizy kolorystycznej dla profesjonalistów. Szkolenie prowadzone było przez profesjonalną i sympatyczną Dorotę. Jej doświadczenie i chęć przekazania przydatnej wiedzy dotyczącej doboru kolorystyki stroju spowodowały, że chciałabym ją teraz serdecznie polecić”.

– Małgorzata, uczestniczka indywidualnego kursu dla profesjonalistów ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Dorota Szcześniak-Kosiorek
info@dskconsulting.pl

Trener profesjonalnego wizerunku, etykiety biznesu, komunikacji i autoprezentacji z wieloletnim doświadczeniem. Doradca wizerunku osobistego, kolorysta. Założycielka grupy szkoleniowej DSK Consulting. Uczestnikom szkoleń, warsztatów i spotkań indywidualnych pomaga budować skuteczne marki osobiste, by osiągali lepsze rezultaty zawodowe i osobiste.