Jesienne warsztaty stylu

Jesienne warsztaty stylu

Kolejne jesienne warsztaty stylu za nami. Tym razem gościliśmy w prześlicznym mieście Leszno. Korzystając ze sprzyjającej aury, warsztaty zaczęliśmy na świeżym powietrzu, by uchwycić ostatnie jesienne promienie słońca.

Podczas warsztatów stylu uczestniczki odkrywały kolory, które wydobywają naturalne piękno każdej z nich, podkreślając typ urody. Uczyły się jak odróżnić ciepłe odcienie od chłodnych, by na zakupach wybierać tylko te właściwe. Już wiedzą jak łączyć ze sobą kolory z ich palety, by w stroju była harmonia, a zestawienie ubrań niebanalne. Ponadto, poznały typ swojej sylwetki oraz fasony ubrań, które będą podkreślać atuty figury. Nauczyły się jakich fasonów każda powinna unikać i przede wszystkim w jaki sposób nosić to, co już jest w szafie.

Dwa dni z przesympatycznymi uczestniczkami, w bardzo miłej atmosferze, pełne dobrej energii i wzajemnego wsparcia. Do tego przepyszna kawa ze spienionym mlekiem i ciasteczka. Wielkie brawa dla organizatorki! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Dorota Szcześniak-Kosiorek
info@dskconsulting.pl

Trener profesjonalnego wizerunku, etykiety biznesu, komunikacji i autoprezentacji z wieloletnim doświadczeniem. Doradca wizerunku osobistego, kolorysta. Założycielka grupy szkoleniowej DSK Consulting. Uczestnikom szkoleń, warsztatów i spotkań indywidualnych pomaga budować skuteczne marki osobiste, by osiągali lepsze rezultaty zawodowe i osobiste.