Jesienne warsztaty stylu – fotorelacja

Jesienne warsztaty stylu – fotorelacja

Jesienny sezon warsztatów stylu rozpoczęliśmy na Śląsku, w Rybniku. Przy pięknej pogodzie, domowym cieście i pysznej kawie uczestniczki poznawały tajniki dobrego stylu. Każda uczestniczka poznała kolory, w których jej twarz promienieje oraz fasony i kroje podkreślające jej sylwetkę. Zwieńczeniem zajęć był moduł Potęga dodatków, które budują styl i dopełniają wizerunek każdej kobiety.

Atmosfera była cudowna, Panie czuły się swobodnie, zadawały mnóstwo pytań, chętnie przebierały się oraz w skupieniu notowały wszystkie wskazówki. To był przemiły weekend, podczas którego mogliśmy dzielić się naszą wiedzą z innymi kobietami i przyczyniać się do wzmocnienia ich dobrego samopoczucia, zwiększenia pewności siebie.

Serdecznie pozdrawiamy organizatorkę oraz wszystkie uczestniczki i życzymy przyjemności z „wietrzenia szaf” oraz udanych, przemyślanych zakupów!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji (u góry wpisu).

 

Dorota Szcześniak-Kosiorek
info@dskconsulting.pl

Trener profesjonalnego wizerunku, etykiety biznesu, komunikacji i autoprezentacji z wieloletnim doświadczeniem. Doradca wizerunku osobistego, kolorysta. Założycielka grupy szkoleniowej DSK Consulting. Uczestnikom szkoleń, warsztatów i spotkań indywidualnych pomaga budować skuteczne marki osobiste, by osiągali lepsze rezultaty zawodowe i osobiste.