Etykieta i komunikacja w biznesie – referencje

Etykieta biznesu Dorota Szczesniak-Kosiorek Referencje

Etykieta i komunikacja w biznesie – referencje

Z cyklu chwalimy się…
Z przyjemnością przedstawiamy opinię o szkoleniu „Etykieta i komunikacja w biznesie”, które przeprowadziła Dorota Szcześniak-Kosiorek dla Kancelarii Prawnej:

Gotowość do współpracy oraz skuteczne rozwiązania proponowane przez Trenerki są godne polecenia, zaś pasja z jaką prowadzą szkolenia jest dodatkowym atutem. Dzięki wiedzy Trenerek szkolenie pozwoliło wzmocnić potencjał zawodowy uczestników.

Wszystkim firmom, które chcą odróżnić się od konkurencji i zdobywać więcej Klientów poprzez profesjonalny wizerunek i styl komunikacji swoich pracowników i managerów proponujemy szkolenia skrojone na miarę. Tematy naszych szkoleń to m.in: profesjonalny wizerunek; dress code; savoir vivre; etykieta w biznesie; autoprezentacja oraz komunikacja.

Referencje Dorota Szcześniak-Kosiorek Consulting KancelariaPrawna
Dorota Szcześniak-Kosiorek
info@dskconsulting.pl

Trener profesjonalnego wizerunku, etykiety biznesu, komunikacji i autoprezentacji z wieloletnim doświadczeniem. Doradca wizerunku osobistego, kolorysta. Założycielka grupy szkoleniowej DSK Consulting. Uczestnikom szkoleń, warsztatów i spotkań indywidualnych pomaga budować skuteczne marki osobiste, by osiągali lepsze rezultaty zawodowe i osobiste.